Опис продукту
Бігова доріжка MASTER F-13 8592833010636 MAS-F13 Бігова доріжка MASTER F-13 призначена для використання вдома або в тренажерному залі. Ви можете ходити або бігати зі швидкістю до 16 км/год. Ви прийдете у форму або скинете кілька кілограмів за короткий час. Він має міцну конструкцію та двигун потужністю 1,5 к. с., що дозволяє витримувати велике навантаження до 120 кг. Ви можете слухати музику під час тренувань завдяки аудіо- або USB-входу та вбудованому динаміку. Насолоджуйтесь тренуваннями в комфорті свого дому. Якщо у вас вдома мало місця, не біда. Після тренування просто складіть його у вертикальне положення.
Специфікація:
- Моторизована бігова доріжка
- Потужність: 1,5 к.с
- Швидкість: 0,8 - 16 км/год
- Ручне регулювання нахилу - 3 положення 0,3,5%
- Ключ захисту
- РК-комп’ютер із синім світлом, який відстежує час, відстань, калорії, пульс і швидкість
- 12 готових програм + 1 програмувати;
- Датчик пульсу в ручках
- Аудіо та USB вхід, вбудований динамік
- Розмір бігової поверхні: 123 х 42 см
- Система підвіски бігової доріжки: амортизатор
- Транспортні колеса для зручного транспортування
- Складається вертикально для економії місця
- Категорія: HC (згідно EN957)
- Розмір: 171x76x126 см
- Розмір у складеному вигляді: 98 х 69 х 142 см
- Живлення: 230 В
- Вага: 56 кг
- вантажопідйомність: 120 кг
- Вага упаковки: 66,00 кг
- Розмір упаковки: 78 х 160 х 33 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8592833010636 |
| Вес (кг) | 66 кг |
| Габарити упаковки | 78 х 160 х 33 см |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 3 положення 0,3,5% |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальная скорость | 16 км/год |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | USB-порт;Вимірювання пульсу;Регулювання кута нахилу;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки;Вбудована аудіосистема |
| Показання дисплея | час, відстань, калорії, пульс і швидкість |
| Мощность двигателя | 1,5 к.с |
| Регулировка угла наклона | Механічна |
| Розмір бігового полотна | 123 х 42 см |
| Розміри в робочому вигляді | 171x76x126 см |
| Розміри в складеному вигляді | 98 х 69 х 142 см |
Информация для заказа
- Цена: 39 149 ₴



