
Електрична бігова доріжка Tunturi T40 Competence
68 693,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 43025
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
БІГОВА ДОРІЖКА TUNTURI T40
Вам більше не потрібно виходити з дому, щоб попрацювати над своєю фізичною формою. Бігова доріжка Tunturi Competence T40 дозволяє тренуватися вдома у вашому власному темпі. Також ідеально підходить для використання в реабілітаційних цілях!
- 44 навчальні програми
- Графічне відображення профілів навчання
- Електронне регулювання кута нахилу в 12 градусів
- Можливість сполучення з маршрутами Тунтурі
44 програм
Ви думаєте, що просто бігати на біговій доріжці нудно? Жодних печалей! У T40 (2020) є не менше 44 складних програм на вибір. Кожна програма має інший профіль, включаючи регулювання висоти та швидкості. На моніторі чітко показано профіль програми та дані, які ви створюєте під час програми навчання.
Регульований кут нахилу
Біг по рівній поверхні для вас недостатній виклик? Використовуйте електронне регулювання кутів нахилу. Бігову доріжку T40 (2020) можна налаштувати на 12 рівнів. Таким чином ви робите для себе виклик.
Кнопки швидкого доступу для керування швидкістю та нахилом
Щоб не дотягнутися до кінця, щоб контролювати швидкість або кут нахилу, бігова доріжка T40 (2020) має швидкі кнопки на підлокітниках. Ви можете легко відрегулювати кут нахилу на лівому підлокітнику та швидкість на правому підлокітнику, натиснувши «+» або «-».
Можливість складання
Ви закінчили бігати? Бігова доріжка легко складається, що економить місце. Розкладається легко завдяки системі м’якого падіння. Натисніть на пружину, і платформа опуститься контрольованим чином.
Тунтурі маршрути
44 програми тобі замало, хочеш бігати десь, а не вдома? За допомогою Tunturi Routes ви можете вибрати з понад 50 000 відео, записаних по всьому світу, і пробігти ті самі маршрути. Пробіжіть вздовж Сени до Ейфелевої вежі сьогодні, а завтра пробіжіть через Центральний парк у Нью-Йорку. Все залежить від вас. Кут нахилу автоматично регулюється відповідно до зміни висоти у відео.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tunturi |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8717842032442 |
| Вес (кг) | 65 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 12 рівнів |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальная скорость | 16 км/год |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | USB-порт;Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів;Регулювання кута нахилу;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | час, відстань, швидкість, пульс, калорії |
| Мощность двигателя | 3,5 к.с. |
| Программы | 44 програми |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 125х45 см |
- Цена: 68 693,90 ₴


