Електрична бігова доріжка
Електрична бігова доріжка Gymrex ідеально підходить для приватного тренажерного залу, офісу, готелю або спортивної студії . Ви можете відстежувати свій прогрес і частоту серцевих скорочень на великому РК-дисплеї або встановити програму, яка вам підходить із 12 на вибір . Тренувальна бігова доріжка витримує навантаження до 120 кг , а двигун потужністю 1837 Вт дозволяє розвивати швидкість до 20 км/год . Завдяки розмірам 140 см x 52 см тренажер має достатньо місця для бігу . Регульований рівень нахилу можна вибрати від 1° до 6,5° . Вентилятор забезпечує великий комфорт під час тренувань . Електрична бігова доріжка має чіткий РК-дисплей , який показує час , поточну швидкість , пройдену відстань , спалені калорії та частоту серцевих скорочень . Крім того, бігова доріжка оснащена практичним тримачем для смартфона та напоїв . У свою чергу роз'єми для музичних пристроїв забезпечать приємний відпочинок. Він виготовлений із міцної сталі з порошковим покриттям і міцного пластику . Тренажерна бігова доріжка збирається та розбирається дуже легко та швидко .
Особливості продукту:
- - потужний двигун 1837 Вт, що дозволяє розвивати швидкість до 20 км/год
- - 12 програм
- - важке навантаження до 120 кг
- - практичний тримач для смартфона та напоїв
- - регульований рівень нахилу від 1° до 6,5°
- - з музичним інтерфейсом (AUX, SD, USB) і кнопками гучності, відтворення, паузи та вперед
- - велика бігова поверхня 52 см х 140 см
- - автоматичний запобіжний вимикач
- - міцна конструкція зі сталі з порошковим покриттям
- - РК-дисплей, який показує час, поточну швидкість, пройдену відстань, спалені калорії та частоту серцевих скорочень
- - освіжаючий вентилятор
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gymrex |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4062859029270 |
| Вес (кг) | 76 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 1° до 6,5° |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Максимальная скорость | 20 м/год |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | USB-порт;Підставка для аксесуарів;Регулювання кута нахилу;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки;Вентилятор |
| Показання дисплея | час, поточну швидкість, пройдену відстань, спалені калорії та частоту серцевих скорочень |
| Мощность двигателя | 2,5 км |
| Программы | 12 програм |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 52 см х 140 см |
- Цена: 47 699 ₴



