
Електрична бігова доріжка BH Fitness i.F1
69 408,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: i.F1
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Доля
Електрична бігова доріжка BH Fitness для регулярних тренувань у квартирі та домашньому спортзалі. Сучасний дизайн пристрою гарантує високу якість кожного тренування, завдяки амортизованому поясу біг приємний і безпечний.
Переваги
Чудову підтримку під час навчання надає комп'ютер з мотиваційним екраном і набором попередньо визначених навчальних програм. Бігова доріжка i.F1 спілкується з мобільними пристроями через Bluetooth, завдяки технології iConcept дозволяє використовувати привабливі фітнес-додатки під час бігу.
Економний і безпечний
Бігова доріжка добре обладнана, має безпечну систему складання, транспортувальні колеса, вентиляцію та місце для пляшки з водою. Завдяки двигуну, що працює в екорежимі, бігова доріжка споживає менше електроенергії в порівнянні з моделями зі стандартним двигуном.
Бігові доріжки BH Fitness
Серія пристроїв, розроблених компанією BH Fitness, є одним із найбільш продаваних тренажерів у світі на ринку. Технологія iConcept дозволяє використовувати привабливі фітнес-додатки під час бігу, що зробить ваші вправи приємнішими та підвищить ефективність.
BH Fitness зосереджується на безпеці, ефективності та економії. Це фірмові бігові доріжки, завдяки яким ви легко скинете зайву вагу.
Бігові доріжки BH Fitness забезпечують плавну та ефективну роботу. Його сміливо можуть використовувати як більш досвідчені спортсмени, так і новачки.
Завдяки новим технологіям, які використовує іспанська компанія, ви можете встановити власний профіль навчання, повністю адаптований до ваших потреб і можливостей, тому ви можете бути впевнені, що навчання буде саме таким, як ви хочете
BH Fitness
BH Fitness – це компанія, яка відіграє одну з найбільших ролей на ринку фітнесу. Завдяки постійному розвитку, це один з найкращих виробників тренажерного обладнання.
Іспанський бренд був заснований в 1909 році. Його пропозиція включає широкий вибір тренажерів. Починаючи від бігових доріжок, через велосипеди, еліптичні тренажери, магнітні велосипеди і закінчуючи степперами.
Апарати цієї компанії в основному призначені для вправ, які можна легко виконувати вдома. Клієнти, які цінують комфорт, час, конфіденційність та ефективну роботу, неодмінно це оцінять.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284784263 |
| Вес (кг) | 86 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 0-12 |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная скорость | 18 км/год |
| Максимальная нагрузка | 115 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Регулювання кута нахилу;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки;Вимірювання пульсу |
| Показання дисплея | час, відстань, швидкість, пульс, калорії |
| Мощность двигателя | 2,75 HP |
| Программы | 12 навчальних програм |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розміри в робочому вигляді | 174 x 78 x 140 см |
- Цена: 69 408,90 ₴


