
Електрична бігова доріжка BH Fitness Pioneer R2
50 249 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Pioneer R2
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бігова доріжка Pioneer R2
Бігова доріжка Pioneer R2 - чудовий пристрій для регулярних домашніх тренувань. Широкий біговий пояс забезпечує комфорт під час тренувань. Швидкий і легкий доступ до найважливіших функцій.
- Використання: Регулярне
- Макс. Вага користувача: 135 кг
- Двигун: Green Power Tech
- Потужність (пікова/постійна): 2,5 HP DC / 1,25 HP
- Швидкість: 1-16км/год
- Кут нахилу: 0-12%
- Розмір пояса: 125х45 см
- Амортизація: 6 еластомерів
- Дисплей 5'' з високою контрастністю та спеціальним покриттям
- Здатність контролювати власний прогрес
- Датчики пульсу в ручках
- Система безпечного складання: Soft Drop System (система для повільного опускання столу бігової доріжки при розкладанні)
- Кнопки швидкого вибору швидкості
- Система Plug & Run (спрощена установка пристрою)
- Body Fat - можливість вимірювати відсоток жиру в організмі
- Режим Eco - зменшує споживання енергії на 25% (ECO MODE)
- Транспортні колеса для зручного переміщення бігової доріжки
- Подача повітря - модель, оснащена вентилятором
- Два тримачі для пляшок з водою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284753382 |
| Вес (кг) | 62 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 0-12% |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная скорость | 16 км/год |
| Максимальная нагрузка | 135 кг |
| Особенности | USB-порт;Підставка для аксесуарів;Регулювання кута нахилу;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | час, швидкість, відстань, пульс, калорії |
| Мощность двигателя | 1,25 HP |
| Пиковая мощность | 2,5 HP |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 125х45 см |
Информация для заказа
- Цена: 50 249 ₴


