
Електрична бігова доріжка BH Fitness RunLab G6310
45 098,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: RunLab G6310
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Складна електрична бігова доріжка G6310 BH Fitness
Електрична бігова доріжка G6310 BH Fitness - високоякісне обладнання. Можливість складання бігової доріжки значно полегшує її зберігання. Оснащений динаміком Bluetooth, сумісним з мобільними додатками (GFIT) робить тренування більш приємними. Простий, мінімалістичний дизайн, безумовно, є перевагою моделі G630. Ця бігова доріжка ідеально підходить для домашніх тренувань.
Технічні дані:
- Розміри бігової доріжки: 153 x 79 x 134 см
- Розміри бігової доріжки в складеному вигляді: 153 x 79 x 32 см
- Розмір бігової доріжки: 126 х 46 см
- потужність двигуна: 2,5 к.с
- швидкість бігової доріжки: 1 - 15 км/год
- функції: час, дистанція, швидкість, пульс, калорії
- кнопки швидкого вибору швидкості
- телеметрична система вимірювання пульсу
- транспортні колеса, колонки, тримач для смартфона
- можливість складання
- максимальна вага користувача: 110 кг
- вага бігової доріжки: 48 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284877699 |
| Вес (кг) | 48 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная скорость | 15 км/год |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Підставка для аксесуарів;Вбудована аудіосистема;Вимірювання пульсу |
| Показання дисплея | час, дистанція, швидкість, пульс, калорії |
| Мощность двигателя | 2,5 к.с |
| Розмір бігового полотна | 126 х 46 см |
| Розміри в робочому вигляді | 153 x 79 x 134 см |
| Розміри в складеному вигляді | 153 x 79 x 32 см |
Информация для заказа
- Цена: 45 098,90 ₴


