
Електрична бігова доріжка DelSport MedRun
59 398,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MedRun
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тренувальна бігова доріжка MedRun DelSport з поручнями
Бігова доріжка MedRun DelSport з довгими поручнями є ідеальним обладнанням для людей похилого віку, травмованих людей або для регулярних домашніх тренувань. Поручень бігової доріжки оснащений кнопками, які дозволяють контролювати швидкість і кут нахилу. Для безпеки користувача початкова швидкість становить 0,3 км/год. Транспортування бігової доріжки полегшує її транспортування. Додаток Fitshow Lite, сумісний із біговою доріжкою, і 12 програм тренувань гарантують, що ваше тренування не буде ні нудним, ні монотонним.
Технічні дані:
- Розміри бігової доріжки: 145 x 67 x 131 см
- бігове полотно: 120 х 40 см
- LCD дисплей
- кут нахилу: 0-12%
- стартова швидкість: 0,3 км/год
- бігова доріжка, оснащена довгими поручнями
- на поручнях розташовані кнопки регулювання швидкості та кута нахилу
- функції: швидкість, час, дистанція, калорії, пульс
- Пульс вимірюють датчиками, розміщеними в ручках
- 12 навчальних програм, серед яких: Тест жиру в організмі, ручний режим із функцією зворотного відліку: час, відстань, калорії
- бігова доріжка, сумісна з додатком Fitshow Lite
- максимальна вага користувача: 100 кг
- додаткові функції: bluetooth, транспортувальні колеса, тримач для пляшки х 2, колонки
- використання: домашнє
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DelSport |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 50 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 0-12% |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная скорость | 14 км/год |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки;Вбудована аудіосистема |
| Показання дисплея | швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Мощность двигателя | 2 к.с. |
| Программы | 12 навчальних програм, серед яких: Тест жиру в організмі, ручний режим із функцією зворотного відліку: час, відстань, калорії |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 120 х 40 см |
| Розміри в робочому вигляді | 145 x 67 x 131 см |
Информация для заказа
- Цена: 59 398,90 ₴


