
Електрична бігова доріжка Tunturi Performance T50
91 299 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 43037
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
БІГОВА ДОРІЖКА TUNTURI PERFORMANCE T50
Вам більше не потрібно виходити з дому, щоб подбати про свою фізичну форму. З біговою доріжкою Tunturi Performance T50 ви можете легко тренуватися, не виходячи з дому, у своєму власному темпі та на рівні.
- 44 навчальні програми
- Графічне відображення профілів навчання
- Електронне регулювання кута нахилу 15 градусів
- Можливість сполучення з маршрутами Тунтурі
Велика бігова зона
Бігова доріжка T50 (2020) має велику бігову поверхню, на якій ви можете легко подолати кожен крок. Це також не проблема під час бігу на високій швидкості з біговою поверхнею 140 x 50 см (Д x Ш). Система амортизації T-Flex Comfort Plus забезпечує комфортну амортизацію під час бігу.
Кнопки швидкого доступу та тримач для пляшки
Бігова доріжка має міцні ручки, на яких за допомогою кнопок швидкого доступу можна легко регулювати швидкість і кут нахилу. Ремінець також забезпечує додаткове зчеплення, якщо вам це потрібно. Бігова доріжка має два тримачі, в які можна помістити пляшку або смартфон.
44 програми
Ви думаєте, що просто бігати на біговій доріжці нудно? Жодних печалей! У T50 (2020) є не менше 44 складних програм на вибір. Кожна програма має інший профіль, включаючи регулювання висоти та швидкості. Монітор показує дані, які ви створюєте під час програми, а також має 400-метрову доріжку.
Складні
Ви закінчили бігати? Бігова доріжка легко складається, що економить місце. Розкладається легко завдяки системі м’якого падіння. Натисніть на пружину, і платформа опуститься контрольованим чином.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tunturi |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8717842032459 |
| Вес (кг) | 87 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 15 градусів |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальная скорость | 20 км/год |
| Максимальная нагрузка | 135 кг |
| Особенности | USB-порт;Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів;Регулювання кута нахилу;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | час, відстань, швидкість, пульс, калорії |
| Мощность двигателя | 4,5 к.с. |
| Программы | 44 програми |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 140 x 50 см |
| Система амортизации | T-Flex Comfort Plus |
- Цена: 91 299 ₴


