
Електрична бігова доріжка BH Fitness F4Dual
78 249 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: F4Dual
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електрична бігова доріжка F4 Dual BH Fitness
- модель доступна у версії Dual, яка після підключення Dual Kit дозволить вам перетворити пристрій на модель i.Concept і насолоджуватися доступними навчальними програмами.
- широка бігова поверхня розміром 140 х 51 см забезпечує комфорт під час бігу.
- Система амортизації Run+ у поєднанні з 6 еластомерами забезпечує максимальну безпеку для суглобів.
- Двигун з піковою потужністю 3,5 к.с. забезпечує плавну і тиху роботу пристрою і дозволяє йому розвивати швидкість до 20 км/год.
Технічні дані:
- для інтенсивного використання вдома: 7-20 годин на тиждень
- потужність: 3,5 км/2 км (пікова/постійна)
- швидкість: 1-20 км/год
- кут нахилу: 0-12%
- кнопки швидкого вибору швидкості та нахилу
- Режим ECO
- амортизація: 6 еластомерів + K Dumper
- вимірювання пульсу: сенсорні датчики або телеметричний пояс (опція)
- Подача повітря
- можливість складання
- транспортувальні ролики
- Подача повітря
- Розмір пояса: 140/51 см
- розміри в розкладеному вигляді (довжина/ширина/висота): 184 / 94 / 149 см
- у складеному вигляді (довжина/ширина/висота): 125 / 94 / 156 см
- вага: 102 кг
- макс. вага користувача: 140 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284706920 |
| Вес (кг) | 102 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 0-12% |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная скорость | 20 км/год |
| Максимальная нагрузка | 140 кг |
| Особенности | Вентилятор;Підставка для аксесуарів;Вимірювання пульсу;Регулювання кута нахилу;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | час, швижкість, відстань, пульс, калорії |
| Мощность двигателя | 2 к.с. |
| Пиковая мощность | 3,5 к.с |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 140х51 см |
| Розміри в робочому вигляді | 184 х 94 х 149 см |
| Розміри в складеному вигляді | 125 х 94 х 156 см |
| Система амортизации | 6 еластомерів + K Dumper |
Информация для заказа
- Цена: 78 249 ₴


