
Кімнатний велотренажер Zipro Dynamite з магнітом
37 728,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Dynamite
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Опис продукту
«Велосипед Dynamite перевершив мої очікування. Ми створили його для інтенсивних тренувань. Він міцний і надзвичайно зручний. Навіть довга поїздка на ньому приносить суцільне задоволення».
DYNAMITE — ІДЕАЛЬНИЙ ВЕЛОСИПЕД ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ПРОСТОРУ
Завдяки продуманому дизайну велосипед ідеально впишеться в будь-яке приміщення. Незалежно від того, будинок це, квартира-студія чи офіс.
Все, що вам потрібно, це невелика частина підлоги, щоб насолоджуватися професійним навчанням, не виходячи з дому та не купуючи дорогі абонементи.
Навчальна спільнота
Ми надаємо вам щоденну мотивацію: відео, плани тренувань, поради щодо гарного самопочуття - не лише для вашого тіла, але й для вашого духу.
Сервіс 24
Наші спеціалісти подбають про ваше обладнання та відремонтують його у разі несправності. Реакція, ремонт чи заміна завжди блискавична!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zipro |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902659841650 |
| Вес маховика | 20 кг |
| Вес (кг) | 57 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 37 728,90 ₴


