
Магнітний велотренажер Zipro Instinct Gold
18 643,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Instinct Gold
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Опис продукту
«INSTINCT здивував мене з перших хвилин використання. Незважаючи на компактні розміри, він чудово показував себе під час інтенсивних кардіотренувань, а можливість регулювати сідло по вертикалі та горизонталі, а також кут нахилу керма дозволила мені вибрати ідеальне положення для їзди. Він буде ідеальним навіть у маленькій квартирі-студії!
INSTINCT - ІДЕАЛЬНИЙ ВЕЛОСИПЕД ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ПРОСТОРУ
INSTINCT був розроблений таким чином, що він не займає багато місця, тому є чудовим рішенням для невеликих квартир.
Все, що вам потрібно, це дійсно маленький шматочок підлоги, щоб насолоджуватися тренуваннями та досягати своїх цілей.
Навчальна спільнота
Ми надаємо вам щоденну мотивацію: відео, плани тренувань, поради щодо гарного самопочуття - не лише для вашого тіла, але й для вашого духу.
Сервіс 24
Наші спеціалісти подбають про ваше обладнання та відремонтують його у разі несправності. Реакція, ремонт чи заміна завжди блискавична
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zipro |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902659841667 |
| Вес маховика | 5 кг |
| Вес (кг) | 19,5 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 18 643,90 ₴


