
Велотренажер BH Fitness Carbon Bike H8702R
32 899 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Carbon Bike H8702R
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Система електромагнітного опору
Електромагнітна система базується на простій, але ефективній конструкції. Маховик гальмується завдяки електромагнітам, керованим комп'ютером. Коли користувач збільшує робочий опір, електромагніт чинить більшу силу на колесо. Ця технологія зазвичай використовується в просунутих моделях, які вимагають постійного підключення до електрики. Обладнання часто використовується в тренажерних залах і фітнес-клубах.
Це найпростіша модель в сімействі Carbon Bike, без програм з ручним регулюванням опору.
- 8-ступеневе ручне регулювання опору робить пристрій надзвичайно простим у використанні.
- РК-дисплей показує основні параметри тренування, такі як: час, оберти, швидкість, калорії, дистанція
- велике сідло, яке регулюється по вертикалі і горизонталі, забезпечує комфорт і зручність під час тренувань
- система магнітного опору в поєднанні з великим маховиком вагою 14 кг робить пристрій безвідмовним і придатним для інтенсивних тренувань
- Подача повітря
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284706906 |
| Вес маховика | 14 кг |
| Вес (кг) | 53 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки;Вентилятор |
| Показ дисплея | час, оберти, швидкість, калорії, дистанція |
| Регулировка | 8-ступеневе ручне регулювання опору |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 32 899 ₴


