Спінбайк Hertz XR-330 PRO
XR-330 PRO — це чудовий велосипед із магнітним опором за доступною ціною. Це ідеальний пристрій для інтервальних тренувань, велотренувань і тренувань для скидання непотрібних кілограмів.
Ця модель відрізняється унікальним зовнішнім виглядом. Він також поєднує в собі найкращі характеристики велотренажерів, такі як магнітний опір і гарна ергономіка. Завдяки регулюванню сидіння та керма кожен знайде для себе потрібне положення.
Ключові особливості:
- дуже міцна сталева конструкція
- тип опору: магнітний - дуже тихий
- тип приводу: ремінний
- опори для передпліч
- вимірювання пульсу
- регулювання сідла в 2 площинах
- регулювання висоти керма
- транспортні колеса
Особливості, функції та зручності
- система приводу: ремінна - дозволяє пристрою працювати дуже тихо, що дозволяє займатися під час перегляду телевізора або прослуховування музики
- система опору: магнітна
- ергономічне сідло
- Система транспортування Tilt'n'Carry - гумові колеса, що полегшують переміщення пристрою
- металеві педалі з кошиками
- Система вирівнювання Easy Horizon - стабілізуючі ніжки
- вага маховика: 10 кг
- масивна, стійка конструкція
- максимальна вага тренуючого: 150 кг
- обладнання для домашнього використання
- датчики пульсу
- регулювання опору: плавне ручне
- багатофункціональне кермо (кілька варіантів захоплення, місце для телефону або планшета)
- Система регулювання сідла 2D Adjust
- Легка система регулювання Pull&Adjust
Технічні дані
- Максимальна довжина: 120 см
- Ширина: 51 см
- Максимальна висота керма від землі: 104-120 см
- Максимальна відстань від сідла до педалей: 68-89 см
- Відстань від сідла до керма: 44-55 см
- Регулювання сідла спереду назад: 6,5 см
- Вага нетто: 35 кг / брутто (в упаковці): 40 кг
- Розмір коробки: 116 х 25 х 93 с
Навчальний комп'ютер
- дуже проста операція на основі 1 кнопки
- великий, зручний для читання дисплей
- живлення: 2 батарейки ААА (входять в комплект)
- відображені параметри:
- SCAN - всі параметри по черзі
- ШВИДКІСТЬ - швидкість
- ЧАС - час
- ДИСТАНЦІЯ - відстань
- КАЛОРІЇ - спалені калорії
- ОДОМЕТР - одометр - загальна відстань приладу
- ПУЛЬС - пульс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hertz |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5906167011413 |
| Вес маховика | 10 кг |
| Вес (кг) | 35 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Спінбайк |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Підставка для аксесуарів |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, пульс, калорії |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 28 268,90 ₴



