Технічні дані
– максимальна довжина: 118 см
- ширина: 51 см
– максимальна висота керма від землі: 102-113 см
– максимальна відстань від сідла до педалей: 67-83 см
– відстань сідла від керма:29-40 см
– Регулювання сідла спереду і ззаду: 7,5 см
– вага нетто: 30 кг / брутто (в упаковці): 34,5 кг
Особливості пристрою
– система приводу: ланцюгова
– система опору: відчувається тиск
– ергономічне сідло з вентиляційним отвором
– пластикові колеса для транспортування
– педалі з кошиками
–стабілізуючікроки
– вага маховика: 13 кг
Функції
– регулювання опору: плавне, ручне
– багатофункціональне кермо (кілька варіантів захоплення)
Тренувальний комп'ютер
– вимірювання: час, швидкість, відстань, спалені калорії
– живлення: батарейка АА (в комплекті)
Умови використання
– максимальна вага тренуючого: 120 кг
– обладнання для домашнього використання
Додаткова інформація
– розміри упаковки: 108 х 19,5 х 83 см
– Код EAN: 5906167010256
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hertz |
| Особенности | Транспортировочные ролики |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5906167010256 |
| Вес маховика | 13 кг |
| Вес (кг) | 30 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Спінбайк |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Тип | Механічні;Спінбайк |
- Цена: 13 803,90 ₴



