Міні кардіо велотренажер
Цей міні-велотренажер компактний і портативний, що дозволяє зміцнити руки і ноги вдома.
Машина підійде під більшість столів, дозволяючи крутити педалі сидячи. Ви також можете поставити його на стіл, що зміцнить ваші руки. Завдяки багаторівневому регулюванню опору ви можете регулювати інтенсивність вправ відповідно до власних потреб.
Високоякісний міні-велотренажер виготовлений з міцної сталі. Візьміть це додому і тренуйтеся, коли захочете!
Технічні характеристики
- Колір: чорний і сріблястий
- Матеріал: сталевий корпус + пластикові педалі
- Загальні розміри: 51 x 41 x 32 см (Д x Ш x В)
- Розмір педалі: 10,5 x 4 x 2 см (Д x Ш x В)
- Рівень опору можна регулювати за допомогою диска
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- EAN: 8718475880509
- Артикул: 90628
- Бренд: vidaXL
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | vidaXL |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8718475880509 |
| Вес (кг) | 2,5 кг |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Розміри | 51 x 41 x 32 см (Д x Ш x В) |
| Тип | Механічні |
Информация для заказа
- Цена: 4 838,90 ₴



