
Механічний велотренажер Body Sculpture BC1430 V2.0
6 818,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BC1430 V2.0
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ВЕЛОТРЕНАЖЕР BODY SCULPTURE BC 1430 V2.0
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КОМП’ЮТЕР: Комп’ютер показує дані про швидкість, час, витрачені калорії та пройдену відстань. Він також має функцію сканування, яка дозволяє по черзі відображати ці дані. Це гарантує, що ви можете відстежувати свій прогрес на постійній основі, і може додатково мотивувати вас тренуватися.
СИСТЕМА НАЛАШТУВАННЯ ОПОРУ: Велосипед має систему ручного налаштування опору. Завдяки цьому ви можете змінити рівень складності тренування, не перериваючи його.
КОМПАКТНІ РОЗМІРИ: Перевагою велосипеда є його мала вага та компактні розміри. Завдяки їм ви зможете легко перенести велосипед в будь-яке потрібне місце.
Технічні дані:
- Розміри: 82 x 48 x 102 см (Д x Ш x В)
- Ширина керма: 42 см
- Відстань від сідла до педалі: 54 - 74 см
- Відстань від сідла до керма: 54 см
- Вага: 10,4 кг
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Призначений для домашнього використання
- Колір корпусу: чорний
- Гарантія: 2 роки
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN957
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Body Sculpture |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903733005135 |
| Вес (кг) | 10,5 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Показ дисплея | швидкість, час, калорії, відстань |
| Розміри | 82 x 48 x 102 см (Д x Ш x В) |
| Тип | Механічні |
Информация для заказа
- Цена: 6 818,90 ₴


