
Магнітний велотренажер Physionics EXBK06
16 003,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: EXBK06
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Регульований велотренажер Physionics
Завдяки своїм компактним розмірам цей велотренажер ідеально підходить для використання в невеликих приміщеннях. Фітнес-велосипед зі змінним опором дозволяє ефективно тренувати витривалість для користувачів вагою до 100 кг. Сидіння велотренажера можна регулювати по вертикалі на різні рівні висоти. РК-дисплей фітнес-велокомп'ютера має кілька функцій: сканування, час, швидкість, відстань, частота серцевих скорочень, калорій і одометр (2 батареї АА не входять в комплект). Технічні дані: 100 кг регулювання висоти сидіння в складеному стані: приблизно 41 х 64 х висота, вага виробу: приблизно 10,8 кг вага: прибл. 2,5 кг матеріал: сталь, пластик АБС; чорний колір Комплектація: 1 велотренажер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Physionics |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4056282469352 |
| Вес маховика | 2,5 кг |
| Вес (кг) | 11 кг |
| Дисплей | РК-диспей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Показ дисплея | сканування, час, швидкість, відстань, частота серцевих скорочень, калорій і одометр |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 16 003,90 ₴


