
Електромагнітний велотренажер Tunturi Cardio Fit B30
15 749 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 43117
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Tunturi Cardio Fit B30
Залишайтеся активними на цьому велотренажері. Tunturi Cardio Fit B30 - базова модель велотренажера, адаптована для початківців або звичайних користувачів. Вдома чи в реабілітаційному центрі: цей велосипед допоможе вам підтягнутися за допомогою легких і помірних вправ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tunturi |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8717842025697 |
| Вес маховика | 6 кг |
| Вес (кг) | 20 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики |
| Показ дисплея | час, швидкість, відстань, калорії |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 15 749 ₴


