Магнітний велотренажер B590
- Магнітний маховик вагою 4 кг
- 8 рівнів навантаження, які регулюються за допомогою механічної ручки
- Комп’ютер, який відображає основні функції, такі як час, відстань, калорії, швидкість і пульс
- Сідло регулюється у вертикальній площині
- Розміри - 86 х 128 х 51 см
- Вага нетто/брутто - 19,5 кг / 22 кг
- Максимальна вага користувача - 110 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EB FIT |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902431039312 |
| Вес маховика | 4 кг |
| Вес (кг) | 19,5 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | Подставка для аксессуаров |
| Показ дисплея | час, відстань, калорії, швидкіст, пульс |
| Розміри | 86 х 128 х 51 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 12 428,90 ₴



