Магнітний велотренажер B580
- Магнітний маховик вагою 4 кг
- 8 рівнів навантаження, які регулюються механічною ручкою
- Комп’ютер, який відображає основні функції, такі як час, відстань, калорії, швидкість і пульс
- Сідло регулюється у вертикальній площині
- Розміри - 88 х 136 х 55 см
- Вага нетто/брутто - 19 кг / 22 кг
- Максимальна вага користувача - 100 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EB FIT |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902431039336 |
| Вес маховика | 4 кг |
| Вес (кг) | 19 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Особенности | Подставка для аксессуаров |
| Показ дисплея | час, відстань, калорії, швидкість і пульс |
| Розміри | 88 х 136 х 55 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 11 548,90 ₴



