
Магнітний велотренажер BH Fitness Open & Go YF90
12 978,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Open & Go YF90
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Магнітний велотренажер BH Fitness Open & Go YF9
Велосипед:
-
- Спосіб застосування: домашні тренування
- Розміри: 117 x 39 x 68 см
(В x Ш x Д) - Розміри в складеному стані: 130 x 39 x 28 см
(В x Ш x Д) - Вага: 15 кг
- Максимальна вага користувача: 90 кг
- Маховик: 8 кг
- Система магнітного опору
- Регулювання сідла по вертикалі
- 8 рівнів ручного регулювання опору
- Транспортні колеса
Комп'ютер:
- швидкість
- Відстань
- час
- Калорії
Велотренажер BH Tecnovita з магнітною системою опору - це пристрій, який зробить вашу фігуру стрункішою, схудне, покращить фізичну форму та кровообіг. Транспортні колеса полегшують перенесення, а можливість складання дозволяє істотно заощадити місце.
Вісім рівнів регулювання опору пристрою дозволяють регулювати тренування в залежності від вашого індивідуального рівня розвитку. Комп’ютер дозволяє переглядати та аналізувати хід тренувань. На його дисплеї безпосередньо відображається така інформація, як: поточна швидкість, пройдена відстань або спалені калорії.
Заняття на велотренажері, безумовно, є одним з найпопулярніших видів фізичних вправ вдома. Перш за все, це ефективно, приємно і комфортно. Такі тренування задіюють велику групу ваших м’язів, дозволяючи вашому тілу спалювати жир, стрункувати фігуру та зміцнювати ноги, покращувати кровообіг, фізичний та психічний стан.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284496371 |
| Вес маховика | 8 кг |
| Вес (кг) | 15 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Складані |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Максимальная нагрузка | 90 кг |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, калорії |
| Розміри | 117 x 39 x 68 см |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 12 978,90 ₴


