Магнітний велосипед R02 (MAS4A016)
Складаний велотренажер Master R02 ідеально підходить для кімнат з невеликим простором. Після кожного тренування ви можете легко скласти велосипед і заховати його в шафу, під ліжко або в інше місце, що ефективно економить місце. Велосипед оснащений комп’ютером, який відображає найчастіше використовувані функції, такі як час, швидкість, відстань і спалені калорії. Велосипед оснащений маховиком з навантаженням 1,25 кг і транспортними колесами. Велосипед Master R02 призначений для домашнього використання.
Параметри:
- Компактний велотренажер з ручним регулюванням навантаження
- 8 рівнів навантаження
- Маховик 1,25 кг
- Ергономічне сидіння
- Регулювання сідла по вертикалі
- Простий механізм складання
- Регульовані ремінці на педалях
- Комп'ютер: швидкість, відстань, час, калорії, пульс
- Колеса для зручного транспортування
- Максимальний зріст користувача: 180 см
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Розміри в складеному вигляді: 80 х 43 х 125 см
- Вага виробу: 17 кг
- категорія: HC (згідно стандарту EN957)
Master - чеський виробник спортивного обладнання відмінної якості. Вони пропонують широкий асортимент товарів для силових тренувань, туризму та відпочинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8592833000194 |
| Вес маховика | 1,2 кг |
| Вес (кг) | 17 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Показ дисплея | швидкість, відстань, час, калорії, пуль |
| Розміри | 80 х 43 х 125 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 13 748,90 ₴



