
Магнітний велотренажер Halo-Fit Speed200
12 373,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Speed200
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ергономіка, адаптована до ваших потреб - маховик на 10 кг і регулювання навантаження дозволяють вільно виконувати інтенсивні тренування.
Обладнання Evo Fitness Speed200 - ефективний велотренажер для інтенсивних кардіо занять, ідеальний для домашнього використання.
Регулювання керма та сидіння забезпечує універсальність для користувачів будь-якої форми тіла та зросту з максимальною вагою до 120 кг.
Легко переміщується завдяки двом транспортним роликам.
На дисплеї відображаються основні параметри: час тренування, швидкість, пройдена відстань, витрачені калорії, загальний прогрес.
Основна інформація:
Максимальне навантаження - 120 кг
Маса маховика - 10,0 кг
Система зарядки - плавне динамічне регулювання
Пульт - монохромний рідкокристалічний дисплей
Показання консолі - час тренування, пройдена відстань, швидкість, витрачені калорії, загальний прогрес
Регулювання сидіння - Є
Регулювання сидіння - по вертикалі і горизонталі
Регулювання керма - вертикальне
Транспортні ролики - Так
Розміри та вага:
Розміри в розкладеному вигляді - 100х52х119 см
Вага нетто - 26,0 кг
Вага брутто - 29,0 кг
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| EAN | 5905692781495 |
| Вес маховика | 10 кг |
| Вес (кг) | 26 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Професійні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики |
| Показ дисплея | час тренування, пройдена відстань, швидкість, витрачені калорії, загальний прогре |
| Розміри | 100х52х119 см |
| Тип | Механічні |
- Цена: 12 373,90 ₴


