Магнітний стаціонарний велосипед SPARTAN 400 (1005)
Модель 400 - це магнітний вертикальний велотренажер, який дозволяє тренувати м'язи всього тіла, особливо ніг. Це може бути альтернативою стандартній їзді за несприятливих погодних умов. Дозволяє виконувати кардіотренування. Фітнес, баланс і координація покращуються. Також покращується робота серця і легенів. Ми не тільки маємо гарний зовнішній вигляд, але й зміцнюємо своє здоров'я. Комп’ютер відображає корисні параметри для моніторингу досягнутих результатів
Параметри:
- Срібний колір
- Тип: магнітний, вертикальний
- Розміри: 75 x 44 x 124 см
- Вага маховика: 4 кг
- Максимальна вага користувача: 110 кг
- Вага виробу: 26 кг
Австрійський бренд SPARTAN sport є виробником високоякісного спортивного обладнання. Широкий асортимент продукції компанії включає обладнання для силових тренувань, фітнесу, активного спорту та туризму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spartan |
| Особенности | Транспортировочные ролики |
| Тип | Вертикальный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 9001741010052 |
| Вес маховика | 4 кг |
| Вес (кг) | 26 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Показ дисплея | час, швидкість, відстань, пульс, калорії |
| Розміри | 75 x 44 x 124 см |
| Рівні навантаження | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 15 618,90 ₴



