
Електромагнітний велотренажер BH Fitness Rotor Mini Bike YF612
13 968,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Rotor Mini Bike YF612
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Система електромагнітного опору
Електромагнітна система базується на простій, але ефективній конструкції. Маховик гальмується завдяки електромагнітам, керованим комп'ютером. Коли користувач збільшує робочий опір, електромагніт чинить більшу силу на колесо. Ця технологія зазвичай використовується в просунутих моделях, які вимагають постійного підключення до електрики. Обладнання часто використовується в тренажерних залах і фітнес-клубах.
- Розміри: 29 х 42 х 23 см
- Вага: прибл
- Максимальна вага користувача: 100 кг.
- 12 рівнів регулювання опору
- Пульт для управління пристроєм
- Ергономічні педалі призначені для тренування рук і ніг
- Дисплей:
- швидкість
- відстань
- час
- калорії - Програма, керована часом
Міні велотренажер BH Tecnovita
Він легкий, займає мало місця і дозволяє тренувати ноги і руки. Стаціонарний міні велотренажер BH Fitness Tecnovita - це зручний пристрій, що дозволяє тренуватися вдома в дуже зручному для користувача положенні.
Широкий діапазон регулювання навантаження дозволяє регулювати опір відповідно до рівня розвитку або віку користувача, а вбудований комп'ютер відображає інформацію про час виконання вправ, спалених калоріях, швидкості та пройденій відстані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284601102 |
| Вес маховика | 2,5 кг |
| Вес (кг) | 7 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Программы | час, відстань, швидкість, калорії |
| Розміри | 29 х 42 х 23 см |
| Рівні навантаження | 12 |
| Тип | Електромагнітні |
- Цена: 13 968,90 ₴


