
Велотренажер Eb Fit B620 (1029337) магніт
10 949 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: B620 (1029337)
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Велосипед з магнітним опором
• Максимальна вага користувача: 120 кг
• Вага брутто: 18,3 кг.
• Розміри в складеному вигляді: 129х78,5х55 см.
• 6-функціональний лічильник: пульс, час, швидкість, відстань, калорії, одо, режим
• Лічильник живлення: живлення: батарея 1 x AA (не входить в комплект)
• Вага маховика 7 кг
• Обладнання класу HC для домашнього використання
• Гарантія: 2 роки
• 8-рівневе регулювання опору
• Регулювання висоти сидіння
• Бортовий комп’ютер
• Педалі проти ковзання з ремінцем
• Широке та м’яке сідло
• Ручка та ручки покриті м’яким нековзким матеріалом, що підвищує комфорт вправа,
розмір коробки: 75x25x61 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EB FIT |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902431029337 |
| Вес маховика | 7 кг |
| Вес (кг) | 18 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Нескладані;Із сидінням |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | пульс, час, швидкість, відстань, калорії, одо, режим |
| Розміри | 129х78,5х55 см |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 10 949 ₴


