Міні велотренажер
Міцний, але легкий і компактний велотренажер дозволить вам зміцнити м'язи, зручно сидячи перед телевізором, в подорожі або в офісі.
Ви можете зберігати його в шухляді, під столом і мати під рукою. Виготовлений з високоякісних матеріалів, мінібайк прослужить вам довгі роки.
Завдяки опції регулювання ви можете регулювати рівень інтенсивності вправ до необхідного рівня, збільшуючи інтенсивність тренувань за потреби. Завдяки функції комп'ютера ви можете вимірювати час і витрачені калорії.
Майте цей велосипед вдома та займайтеся, коли захочете!
Технічні характеристики
- Матеріал: сталь + пластик
- Колір: срібло + чорний
- Загальні розміри: 34,5 x 24 x 31 см (Д x Ш x В)
- З РК-дисплеєм
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Вага нетто: 3,46 кг
- Регулювання рівня опору
- Потрібні батареї: 1 батарея AAA (входить в комплект)
- EAN: 8718475880493
- Артикул: 90627
- Бренд: vidaXL
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | vidaXL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8718475880493 |
| Вес (кг) | 3,5 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Показ дисплея | час і витрачені калорії |
| Розміри | 34,5 x 24 x 31 см (Д x Ш x В) |
| Тип | Механічні |
Информация для заказа
- Цена: 7 698,90 ₴



