Магнітний велотренажер 700
Модель 700 - магнітний велотренажер, який дозволяє тренувати м'язи всього тіла, особливо ніг. Це може бути альтернативою стандартній їзді за несприятливих погодних умов. Дозволяє виконувати кардіотренування. Фітнес, баланс і координація покращуються. Також покращується робота серця і легенів. Ми не тільки маємо гарний зовнішній вигляд, але й зміцнюємо своє здоров'я.
Представлений велосипед має 8 рівнів регулювання опору. Крім того, сидіння і кермо регулюються, що дозволяє підлаштувати модель під людину, яка займається. Комп’ютер відображає корисні параметри для моніторингу досягнутих результатів.
Параметри:
- білий колір
- Тип: магнітний
- Розміри: 82 х 45 х 124,5 см
- Вага маховика: 5 кг
- Транспортні колеса
- 8-ступінчасте ручне регулювання опору
- Регульоване по висоті сидіння
- Педалі з регульованими ремінцями
- Макс. вага користувача: 110 кг
- Вага виробу: 22 кг
Особливості комп'ютера:
- час
- швидкість
- відстань
- калорій
- сканування
- пульс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spartan |
| Особенности | Транспортировочные ролики |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 9001741010014 |
| Вес маховика | 5кг |
| Вес (кг) | 22 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Показ дисплея | час, швидкість, відстань, калорій, сканування, пульс |
| Розміри | 82 х 45 х 124,5 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 19 358,90 ₴



