
Магнітний велотренажер Physionics EXBK04
14 023,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: EXBK04
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Велотренажер
Наш велотренажер допоможе вам вести здоровий спосіб життя. Цей велотренажер покращує вашу фізичну витривалість, зміцнює м’язи та покращує ваше загальне самопочуття. Окрім компактних розмірів (42,5 x 77 x 115 см), які ідеально підходять для проживання в невеликих приміщеннях, цей фітнес-велосипед можна легко скласти та зберігати. Велотренажер із восьмирівневим регулюванням опору дозволяє ефективно тренувати витривалість для користувачів вагою до 120 кг. Сидіння велотренажера можна регулювати на шість різних висот. Комп'ютеризований РК-дисплей на велотренажері відстежує час, швидкість, дистанцію, частоту серцевих скорочень і калорій (2 батареї АА не входять в комплект). Технічні дані: загальні розміри: приблизно 42,5 x глибина 77 х висота 115 см Розміри велотренажера в складеному вигляді: приблизно 40 х довжина 33 х 113 см Гальмівна система: магнітний маховик 8 рівнів регулювання висоти сидіння: 73 - 84 см (6 рівнів) Вага виробу: прибл маховик: 1,5 кг макс. навантаження: 120 кг матеріал: сталь, ABS пластик; Вміст упаковки: 1 х домашній велотренажер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Physionics |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4056282469345 |
| Вес маховика | 1,5 кг |
| Вес (кг) | 12 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Складані |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Показ дисплея | час, швидкість, дистанцію, частоту серцевих скорочень і калорій |
| Розміри | 42,5 x 77 х 115 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 14 023,90 ₴


