Магнітний велосипед Master R08 8592833002587 MAS4A024
Магнітний велосипед Master R08 - це компактна модель, призначена для домашніх фітнес-тренувань. Магнітна гальмівна система забезпечує тиху роботу пристрою . Велосипед має колеса, які значно полегшують транспортування після тренування. Має 8 рівнів навантаження. Регулювання ременів сідла та педалей дозволяє налаштувати велосипед відповідно до ваших індивідуальних потреб.
Технічні дані:
- Магнітна гальмівна система
- 8 рівнів навантаження
- 5 кг маховик
- Кривошип з 3 частин
- колеса для зручного транспортування
- датчики пульсу в ручках
- Комп’ютер із великим дисплеєм показує час тренування, швидкість, дистанцію, калорії та частоту серцевих скорочень
- горизонтальне і вертикальне регулювання сідла
- регульовані ремені на педалях
- Категорія HC (згідно EN957)
- Розміри в складеному стані: 83 x 51 x 122 см
- вага 22,5 кг
- максимальна вага користувача 120 кг
- вага з упаковкою: 28 кг
- розмір упаковки: 64 х 56 х 27 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8592833002587 |
| Вес маховика | 5 кг |
| Вес (кг) | 28 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу |
| Показ дисплея | час тренування, швидкість, дистанцію, калорії та частоту серцевих скорочень |
| Розміри | 83 x 51 x 122 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 16 349 ₴



