
Магнітний велотренажер Spartan Sport Magnetic 1050
21 118,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Magnetic 1050
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
Ваша квартира - чудове місце для виконання всіх ваших планів щодо схуднення, покращення фізичної форми та спалювання непотрібних калорій. Ви можете досягти всього цього з велотренажером 1050, який перетворює ваш дім на міні-фітнес-клуб. Ергономічний і надійний, це найкраще рішення, коли ви хочете залишатися у гарній формі, незважаючи на безліч щоденних справ.
Основні характеристики:
- регульоване кермо
- регульоване сидіння
- 8-ступінчасте ручне регулювання рівня опору
- максимальна вага користувача: 110 кг
- датчики вимірювання пульсу
Розміри:
- довжина: 88 см
- ширина: 51 см
- зріст: 135 см
- упаковка: 84 х 25,5 х 53 см
Характеристики дисплея:
- сканування, швидкість, час, відстань, калорії, пульс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spartan |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 9001741009902 |
| Вес (кг) | 32 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | Подставка для аксессуаров |
| Показ дисплея | сканування, швидкість, час, відстань, калорії, пульс |
| Розміри | Довжина: 88 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 21 118,90 ₴


