
Tunturi Cardio Fit S30 велотренажер, магнітний кімнатний велосипед
13 299 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 43145
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Опис продукту
Кімнатний велосипед Cardio Fit S30
Хочете швидко потренуватися після роботи? Цей велотренажер із серії Cardio Fit — модель для вас. Різні рівні опору дозволяють адаптувати тренування відповідно до ваших потреб. Монітор відображає всю необхідну інформацію.
- Ергономічне регульоване сидіння та кермо
- Зручне сидіння
- Тримач для пляшки
- Кнопка аварійної зупинки
Регульоване сідло
Сідло можна регулювати по вертикалі і горизонталі для підтримки правильного положення тіла під час тренувань
Легке регулювання опору
Завдяки механічному регулятору ви можете легко регулювати інтенсивність тренувань. При натисканні кнопки аварійної зупинки велосипед негайно зупиняється.
Кермо гонки
Велосипед S30 Sprinter оснащений кермом Race. Відчуйте, ніби ви їдете на гоночному велосипеді.
Регульоване кермо
Кермо Race можна встановити в будь-якому положенні завдяки регулюванню, що дозволить зберігати правильне положення під час занять.
Педалі
Педалі ергономічної форми з ременями для ніг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tunturi |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8717842028988 |
| Вес маховика | 18 кг |
| Вес (кг) | 44 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальная нагрузка | 135 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | час, швидкість, відстань,калорії |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 13 299 ₴


