
Магнітний велотренажер Physionics EXBK05
1 868,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: EXBK05
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Велотренажер Physionics Складаний, 92 х 50 х 110 см
Окрім компактних розмірів, які ідеально підходять для невеликих домогосподарств, цей кардіотренажер можна скласти та зберігати. Домашній тренажер із восьмирівневим регулюванням опору дозволяє ефективно тренувати витривалість для користувачів вагою до 120 кг. Сидіння велотренажера можна регулювати на шість різних висот. РК-дисплей комп'ютера має кілька функцій: сканування, час, швидкість, відстань, частота серцевих скорочень, калорій і одометр (2 батарейки АА не входять в комплект). Використовуючи наш стаціонарний велотренажер, вам буде легше вести здоровий спосіб життя. Цей велотренажер покращить вашу фізичну витривалість, зміцнить м’язи та покращить загальне самопочуття.
Технічні дані:
- максимальне навантаження: 120 кг
- Регулювання висоти сидіння в 6 ступенів: приблизно 73 - 84 см
- у складеному вигляді: приблизно 92 x 50 x 110 см (ширина x глибина x висота)
- у складеному вигляді: приблизно 40 x 50 x 131 см (ширина x глибина x висота)
- вага продукту: прибл
- вага маховика: бл.2,5 кг
- матеріал: сталь, ABS пластик;
- чорний колір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Physionics |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4056282469482 |
| Вес маховика | 2,5 кг |
| Вес (кг) | 17 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Складані |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Показ дисплея | сканування, час, швидкість, відстань, частота серцевих скорочень, калорій і одометр |
| Розміри | 92 x 50 x 110 см (ширина x глибина x висота) |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 1 868,90 ₴


