
Магнітний велотренажер Spartan Sport Magnetic 50
27 608,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Sport Magnetic 50
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ваша квартира - чудове місце для виконання всіх ваших планів щодо схуднення, покращення фізичної форми та спалювання непотрібних калорій.
Усього цього ви можете досягти з велотренажером Magnetic 800, який перетворює ваш дім на міні-фітнес-клуб. Ергономічний і надійний, це найкраще рішення, коли ви хочете залишатися у гарній формі, незважаючи на безліч щоденних справ.
Основні характеристики:
- вага маховика: 5 кг
- 8-ступінчасте ручне регулювання опору
- регулювання сидіння
- LCD дисплей
- датчики вимірювання пульсу
- 8 навчальних програм
Розміри:
- упаковка: 100 х 30 х 70 см
Особливості комп'ютера:
- сканування, час, швидкість, відстань, спалені калорії, пульс, ІМТ
Додаткова інформація:
- максимальна вага користувача: 120 кг
- вага обладнання: 39,5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spartan |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 9001741009933 |
| Вес маховика | 5 кг |
| Вес (кг) | 39,5 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Із сидінням;Вертикальні;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | сканування, час, швидкість, відстань, спалені калорії, пульс, ІМТ |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 27 608,90 ₴


