Специфікація:
- Регульоване дорожнє кермо з піною
- Алюмінієвий тримач для пляшок
- Сідло з ПУ регулюється по вертикалі та горизонталі
- Ручка натягу
- Гальмо: флізелін
- Система передачі: ланцюгова
- Маса маховика 18 кг
- Діаметр маховика 455 мм
- Сертифікати CE, ROHS
- Дисплей:
- СКАНУВАТИ
- ЧАС
- ВІДСТАНЬ
- КАЛОРІЇ
- ШВИДКІСТЬ
- Розміри в розкладеному стані: 118,6 x 50,5 x 109 см
- Розмір упаковки: 98 х 22,5 х 81,5 см
- Вага нетто: 44,25 кг
- Вага брутто: 49,9 кг
- Макс. вага користувача: 125 кг
- Приблизні розміри від рівня сідла до рівня педалі 74 - 96 см (мінімальна висота - максимальна висота)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivo |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902884912484 |
| Вес маховика | 18 кг |
| Вес (кг) | 44 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Спінбайк |
| Максимальная нагрузка | 125 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | сканування, час, швидкість, відстань, калорії |
| Розміри | 118,6 x 50,5 x 109 см |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 20 843,90 ₴



