
Кімнатний механічний велотренажер Physionics EXBK01
28 649 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: EXBK01
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Велотренажер 105 х 47 х 100 см
Вам подобається підтримувати себе у формі, але чи є у вас час на відвідування тренажерного залу? З цим велотренажером ви можете займатися в будь-який час, не виходячи з дому. Сидіння регулюється по горизонталі або вертикалі, ручка регулюється по вертикалі. Завдяки дисплею ви зможете контролювати час, швидкість, пройдену відстань, пульс і витрачені калорії. Технічні дані: розміри: 105 x 47 x 100 см. Функції дисплея комп’ютера: час, швидкість, дистанція, пульс, калорії. Регульоване сидіння та ручка. Максимальне навантаження: 120 кг. Маховик, що обертається в обох напрямках: 10 кг. Гальмо з трьох частин активується натисканням кнопка дисплей комп'ютера живиться від батареї (потрібні дві батареї) опір педалі можна змінювати завдяки регулятору напруги Комплектація: 1 x велотренажер 1 x посібник користувача
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Physionics |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4056282457137 |
| Вес маховика | 10 кг |
| Вес (кг) | 31 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Спінбайк |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | час, швидкість, пройдену відстань, пульс і витрачені калорії |
| Розміри | 105 х 47 х 100 см |
| Тип | Механічні |
- Цена: 28 649 ₴


