Еліптичний тренажер і велотренажер в одному.
Стійкий велотренажер CT 4 поєднує в собі переваги велотренажера та еліптичного тренажера в одному домашньому спортивному пристрої. Тренування на витривалість і ефективне тренування всього тіла без зміни пристрою. CT4 оснащений магнітною гальмівною системою, що не зношується, з маховиком вагою приблизно 7 кг і безшумним приводним ременем для комфортних і тихих тренувань. Опір можна регулювати на 8 рівнях за допомогою механічної ручки. Комп’ютером, включаючи тримач для планшета та смартфона, легко керувати за допомогою кнопок, а великий РК-дисплей добре читається. Портативні пульсометри вбудовані в ручки, і їх можна використовувати для моніторингу пульсу під час тренування. Протиковзкі накладки забезпечують стабільне положення стопи під час обертання педалей.
Тренуйтеся у себе вдома
Домашнє тренування з CT 4 — це тренування всього тіла незалежно від погоди. Комбінація еліптичного тренажера та велотренажера забезпечує роботу м’язів ніг, сідниць, стегон, стегон і рук під час тренування. Таким чином можливе цілеспрямоване серцево-судинне тренування або тренування на витривалість із моніторингом пульсу. Це призводить до стимулювання обміну речовин, зміцнення м’язів і, таким чином, покращення загальної фізичної форми.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Christopeit Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4044163018041 |
| Вес маховика | 7 кг |
| Вес (кг) | 33 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, пульс, калорії |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 30 798,90 ₴



