Кімнатний велосипедний велосипед Hertz XR-660
Технічні дані
- максимальна довжина: 114 см
- ширина: 52 см
- максимальна висота керма від землі: 106-119 см
- максимальна відстань від сідла до педалей: 68-84 см
- відстань сідла від керма: 34-46 см
- регулювання сідла спереду і ззаду: 6 см
- вага нетто: 41 кг / брутто (в упаковці): 45 кг
Характеристики
- привід: ремінний
- система опору: магнітна
- ергономічне сідло з вентиляційним отвором
- гумові колеса для транспортування
- металеві педалі з кошиками
- стабілізуючі стопи
- вага маховика: 15 кг
- масивна, стійка конструкція
Функції
- датчики пульсу
- місце для пляшки з водою
- регулювання опору: ручне
- багатофункціональне кермо (кілька варіантів захоплення, підставка для телефону)
Комп'ютер
- вимірювання: час, відстань, пульс, швидкість, спалені калорії, кількість обертів педалей за хвилину
- режими зворотного відліку: час, відстань, калорії
- функція встановлення цільового пульсу
- живлення: батарея CR2032 (в комплекті)
Умови використання
- максимальна вага тренуючого: 150 кг
- обладнання для домашнього використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hertz |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5906167011291 |
| Вес маховика | 20 кг |
| Вес (кг) | 41 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Спінбайк |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | час, відстань, пульс, швидкість, спалені калорії, кількість обертів педалей за хвилину |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 27 498,90 ₴



