
Механічний велотренажер BH Fitness SB2.6 H9173
35 528,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SB2.6 H9173
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кімнатний велотренажер SB2.6 (H9173) BH Fitness
Розміри SB2.6 подібні до розмірів шосейного велосипеда, тому положення, прийняте на кімнатному велосипеді, точно відображає положення тіла велосипедиста.
- 22-кілограмовий маховик і фрикційна гальмівна система дозволяють виконувати виснажливі тренування, не виходячи з дому.
- Двосторонні педалі: SPD і з затискачами.
- Кермо та сідло для триатлону регулюються по вертикалі та горизонталі, тому тренувальну позицію можна ідеально налаштувати відповідно до потреб навіть найвибагливіших користувачів.
- РК-монітор контролює такі функції, як: оберти, швидкість, час, калорії, відстань, частота серцевих скорочень.
Технічні дані:
| Спосіб використання: | регулярний |
| Макс. вага користувача: | 115 кг |
| Диск: | Поліклиновий ремінь |
| Інерційна система: | 22 кг |
| Опір: | система механічного опору Кнопка аварійної зупинки |
| Дисплей: | LCD: RPM, швидкість, калорії, відстань, час |
| Пульс: | телеметрична система вимірювання пульсу; радіохвилі (додатковий браслет) |
| Інший: | сталевий каркас; кермо для триатлону; транспортні колеса; анатомічне сідло |
| Ваги: | 45 кг |
| Розміри: | 104 х 52 х 119 см |
Технології:
- Telemetry system - Телеметрична система вимірювання пульсу. Піктограма означає, що пристрій має опцію телеметричної системи вимірювання пульсу. Залежно від моделі пристрою браслет для вимірювання частоти серцевих скорочень входить до комплекту поставки пристрою або його потрібно придбати окремо
- Bluetooth – доступний лише на машинах, обладнаних Dual Kit. У цих пристроях користувач може виміряти пульс за допомогою нагрудного ременя, а потім відобразити результат на смартфоні чи планшеті (а не на екрані бігової доріжки, велосипеда тощо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Особенности | Транспортировочные ролики |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес маховика | 22 кг |
| Вес (кг) | 45 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Спінбайк |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальная нагрузка | 115 кг |
| Показ дисплея | RPM, швидкість, калорії, відстань, час |
| Розміри | 104 х 52 х 119 см |
| Тип | Механічні |
Информация для заказа
- Цена: 35 528,90 ₴


