Кімнатний велотренажер MASTER X-24 (MAS-X24)
MASTER X-24 - професійний велосипед з маховиком вагою 24 кг, який забезпечить достатнє навантаження для інтенсивних тренувань. Ремінна передача забезпечує тиху та плавну роботу під час тренувань.
Параметри:
- Тихий ремінний привід
- Маховик 24 кг з хромованим покриттям
- Ручне регулювання навантаження
- Стійка сталева рама з антикорозійним покриттям
- Без холостого ходу
- Розміри в складеному вигляді: 120 х 51 х 105 см.
- Вбудовані транспортувальні колеса
- Сталева рукоятка з трьох частин
- Комбіновані MTB педалі з системою без кліпс і SPD
- Аварійне гальмо
- Тримач для пляшки з водою в комплекті
- Кермо адаптовано до різних положень захоплення
- Q-фактор (відстань між педалями): 230 мм
- Регулювання сідла по горизонталі і вертикалі
- Регульована висота сидіння у восьми положеннях 82 - 102 см
- Регульована висота керма в 6 положеннях 98 - 106 см
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Вага: 50 кг
- Норма/стандарт: HC-EN957
- Розмір упаковки: 115 х 23 х 86 см
Master - чеський виробник спортивного обладнання відмінної якості. Вони пропонують широкий асортимент товарів для силових тренувань, туризму та відпочинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8592833001412 |
| Вес маховика | 24 кг |
| Вес (кг) | 50 кг |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Спінбайк |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Розміри | 120 х 51 х 105 см |
| Тип | Механічні |
Информация для заказа
- Цена: 35 649 ₴



