
Пневмостаціонарний велосипед NPG AirBike
86 788,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: AirBike
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Пневматичний велотренажер AirBike NPG
Спеціальна конструкція пристрою залучає до тренування все тіло - ми крутимо педалі ногами, а руками тягнемо і штовхаємо ручки керма. Завдяки такій конструкції можна отримати високі енерговитрати (до 50 ккал/хв), що робить дане обладнання ідеальним для:
- швидка розминка перед силовим тренуванням (достатньо 5 хвилин інтенсивної їзди)
- кардіотренування - підвищення аеробних можливостей
- інтервальне тренування - ми самі регулюємо опір - чим швидше ми обертаємося, тим більший опір
- спалювання жирової тканини - тренування з помірною інтенсивністю при 80% HR MAX - обладнання сумісне з системою вимірювання серцевого ритму POLAR
Високоякісні матеріали, що використовуються у виробництві, і повітронепроникність роблять це обладнання дуже надійним і не вимагає підключення до електрики. Просте та інтуїтивно зрозуміле керування робить його ідеальним навіть для людей похилого віку, а величезні навчальні можливості роблять його ідеальним у світі функціонального тренування.
Виробник бренду NPG гарантує, що кожен Air Bike розроблений таким чином, щоб витримувати навантаження, які дають найкращі спортсмени на найвищому рівні інтенсивності тренувань.
Технічні дані:
- розміри:
- довжина: 127 см
- ширина: 62 см
- висота: 130 см
- чорний колір
- порошкове фарбування
- насічний механізм: кована хромомолібденова сталь
- розмір упаковки (велосипед не зібраний)
- довжина: 130 см
- ширина: 26 см
- висота: 87 см
- розмір рами:
- внутрішні: 30 x 60 x 2 мм (овальний профіль)
- основна рама 40 x 97 x 2 мм (овальний профіль) сталь 14 дюймів
- кронштейни з труб 12 г 2 мм
- функції: час, швидкість, дистанція, витрата палива, налаштування інтервальних тренувань, сумісні з системою вимірювання пульсу
- система приводу:
- ланцюг 170 мм
- Кривошип з 3 частин
- 25 дюймовий вентилятор
- Кришка 27 дюймів
- сідло:
- ергономічний і стійкий до поту
- вертикальне регулювання: 10
- горизонтальне регулювання: 4
- місце обертання: з герметичними картриджними підшипниками (всього 22)
- транспортні колеса
- кнопки швидкого доступу
NPG Air Bike – наш бестселер. Факти говорять самі за себе: понад 500 проданих велосипедів, участь у багатьох змаганнях, де учасники демонстрували себе та нашу техніку на максимум. Думка одна - неймовірно! Обов’язкова річ у вашому клубі чи вдома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NPG |
| Особенности | Транспортировочные ролики |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5904305409009 |
| Вес (кг) | 56 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Максимальная нагрузка | 135 кг |
| Показ дисплея | час, швидкість, дистанція, витрата палива, налаштування інтервальних тренувань, сумісні з системою вимірювання пульсу |
| Розміри | довжина: 127 см |
| Тип | Повітряні |
- Цена: 86 788,90 ₴


