Вертикальний велотренажер BRX 3000 Toorx Pro
Вертикальний велотренажер BRX 3000 Toorx Pro - це велосипед для використання в тренажерних залах і фітнес-клубах. Такі тренування є способом зняти стрес і розслабити тіло і розум, або розігрітися перед силовим тренуванням. Велосипедні вправи передусім спрямовані на зміцнення м’язів і спалювання непотрібних калорій, не покидаючи власних чотирьох стін. Вони допоможуть вам підвищити фізичну форму і зміцнити своє здоров'я. Вся конструкція велосипеда BRX 3000 виготовлена з міцних матеріалів, які гарантують безпеку навіть під час інтенсивних тренувань. Велосипед не займає багато місця. Це також буде працювати в невеликих кімнатах. Має простий дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр.
Технічні дані:
- розміри: 96 x 56 x 143 см
- РК-дисплей з білим підсвічуванням, регулювання нахилу
- система опору: магнітна
- маховик: 16 кг
- регулювання навантаження: 32 рівня
- максимальна вага користувача: 160 кг
- функції комп'ютера: швидкість, спалені калорії, час, відстань, пульс, програми тренувань, оберти
- сідло регулюється по вертикалі і горизонталі
- педалі з ремінцями
- Кривошип з 3 частин
- 12 програм тренувань, Manual, Recovery, Race, 4 програми користувача, 4 HRC, Watt
- вимірювальний датчик на ручках
- З’єднання Bluetooth дозволяє підключатися до навчальних програм iConsole+ або Kinomap (платно)
- вага: 52 кг
- для комерційного використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Тип | Вертикальный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8029975996134 |
| Вес маховика | 16 кг |
| Вес (кг) | 52 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Професійні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Количество программ | 12 |
| Максимальная нагрузка | 160 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Компенсатори нерівності підлоги |
| Показ дисплея | швидкість, спалені калорії, час, відстань, пульс, програми тренувань, оберти |
| Программы | 12 програм тренувань, Manual, Recovery, Race, 4 програми користувача, 4 HRC, Watt |
| Розміри | 96 x 56 x 143 см |
| Рівні навантаження | 32 |
Информация для заказа
- Цена: 71 649 ₴



