
Магнітний велотренажер BH Fitness i.TFR Ergo H650I
71 799 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 43172
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Велосипед
-
- Призначення: інтенсивне домашнє навчання, напівкомерційне
- Розміри: 167 x 68 x 130 см
- Вага: 53 кг
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Система опору: магнітна
- Вага маховика: 12 кг
- SRV: 50-280 Вт
- Сенсорні датчики пульсу на ручках сидінь
- Вимірювання пульсу через Bluetooth
- Сідло XXL з широкою спинкою
- Регулювання сідла по горизонталі
- Тримач для пляшки
- Транспортні колеса
Комп'ютер:
- LCD дисплей
- Функції: час, швидкість/об/хв, відстань, ODO, калорії
- 12 навчальних програм з 24 рівнями складності
- 5 програм користувача
- 4 програми HRC
- RecoveryTest
- Фітнес-тест
- Випадкова програма
- Підставка для мобільного пристрою
Найвища модель горизонтального велотренажера BH Fitness. У i.TFR Ergo є комп'ютер на основі технології iConcept, що забезпечує найрізноманітніші тренування. Велосипед відрізняється міцною конструкцією, ергономіка якої створює ідеальні умови для регулярних, безпечних і ефективних тренувань.
Велотренажер i.TFR Ergo BH Fitness ідеально адаптований для використання в домашніх умовах. Велосипед також можна використовувати в спортзалах і клубах, на основі принципів напівкомерційної гарантії
Серія пристроїв, розроблених компанією BH Fitness у співпраці з Apple, оснащених мотиваційними та інтерактивними дисплеями на основі технології продуктів Apple. Комп’ютер підключається до пристроїв iPhone/iPad через Bluetooth.
Переваги i.Concept:
- Навчання за програмами підвищення кваліфікації
- Публікуйте свої досягнення в соціальних мережах
- Перегляд відео та прослуховування музики під час тренувань
- Віртуально подорожуючи маршрутами в далекі куточки світу
- Урізноманітнити тренування шляхом введення конкуренції з іншими спортсменами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284789503 |
| Вес маховика | 12 кг |
| Вес (кг) | 53 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | горизонтальні |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Количество программ | 19 |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | час, швидкість/об/хв, відстань, ODO, калорії |
| Программы | 12 навчальних програм з 24 рівнями складності |
| Розміри | 167 x 68 x 130 см |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 71 799 ₴


