
Велотренажер BH Fitness Duke Electronic H920E, механічний кімнатний велотренажер
127 378,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Duke Electronic H920E
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Велосипед:
- Призначення: комерційне
- Розміри: 104 х 63 х 117 см
- Вага: 53 кг
- Максимальна вага користувача: 135 кг
- Алюмінієвий маховик: 20 кг
- Аварійне гальмо
- Каркас: сталь, покрита порошковим лаком з антикорозійним шаром
- Привід: Поліклиновий ремінь
- Додаткове телеметричне вимірювання серцевого ритму (ремінь не входить в комплект)
- Двосторонні SPD педалі з затискачами для носків
- Гелеве сідло
- Регулювання сидіння по вертикалі
- Регулювання сидіння по горизонталі
- Кермо для триатлону
- Регулювання керма по вертикалі
- Регулювання керма по горизонталі
- Транспортні колеса
- Вирівнювальні ніжки
- Тримач для пляшки
Комп'ютер:
- LCD дисплей
- час
- Відстань
- Спалені калорії
- Пульс
- RPM
Професійний кімнатний веловелосипед BH Fitness призначений для комерційного використання, версія з комп'ютером і можливістю телеметричного вимірювання пульсу. Міцна сталева конструкція забезпечує стабільність і довговічність, а алюмінієвий маховик, еквівалентний 20 кг, гарантує максимальний комфорт і ефективність кожного тренування. Транспортні колеса полегшують переміщення обладнання з одного місця на інше, а ніжки на основі дозволяють точно вирівняти.
Велосипед оснащений двосторонніми SPD педалями з корзинами та ергономічним гелевим сідлом. Триатлонне кермо дозволяє використовувати під час катання багато типів хватів, а плавне регулювання опору дозволяє точно регулювати навантаження в залежності від індивідуальних уподобань того, хто займається. Велосипед має можливість регулювати сідло і кермо в двох площинах, завдяки чому його легко адаптувати до людей з різним фізичним станом. Комп’ютер із РК-дисплеєм інформує вас про дані тренування, вимірюючи час, відстань, спалені калорії, оберти за хвилину (RPM) і частоту серцевих скорочень (пояс для вимірювання частоти серцевих скорочень необхідно придбати окремо).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BH Fitness |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8431284397685 |
| Вес маховика | 20 кг |
| Вес (кг) | 53 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Спінбайк |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальная нагрузка | 135 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | час, відстань, спалені калорії, оберти за хвилину |
| Розміри | 104 х 63 х 117 см |
| Тип | Механічні |
- Цена: 127 378,90 ₴


