
Стаціонарний велотренажер Body Bike Supreme, механічний велосипед для кімнат
100 349 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Supreme
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Велосипедний велотренажер Supreme білого кольору Body Bike
Кімнатний велотренажер Body Bike Supreme створений для людей, які займаються інтенсивними тренуваннями, для клубів, професійних і домашніх тренажерних залів. Велосипед доступний у багатьох кольорах і має тонку структуру. Завдяки цьому він чудово виглядає в квартирі або професійному тренажерному залі.
У велотренажері Body Bike користувач може регулювати висоту та положення сідла по вертикалі або горизонталі. Завдяки цьому фітнес-обладнання підбирається під користувача. Рама велосипеда виготовлена зі сталі, що гарантує довгий термін служби і довговічність спорядження. Транспортні колеса полегшують переміщення обладнання, а два тримачі для пляшок з водою на рамі полегшують зволоження під час їзди.
Технічні дані:
- Розміри велосипеда: 105 х 100 х 60 см
- відстань педалей: 168 мм
- привід: клиновий ремінь з кевларом
- гальмування: гальмівні колодки з кевларом
- максимальна вага користувача: 150 кг
- максимальний зріст користувача: 220 см
- маховик вагою 20 кг, чавун
- багатопозиційне кермо, регульоване по вертикалі та горизонталі
- Сідло ProSoft, регулюється по вертикалі та горизонталі
- тримач для пляшки/пляшки з водою
- транспортні колеса
- білий колір
- вага: 65 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BODY |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес маховика | 20 кг |
| Вес (кг) | 65 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Професійні |
| Конструкция | Спінбайк |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Розміри | 105 х 100 х 60 см |
| Тип | Механічні |
Информация для заказа
- Цена: 100 349 ₴


