
Гребний тренажер Master V-100 (MAS4A015)
11 988,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: V-100 (MAS4A015)
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гребний тренажер MASTER V-100 8592833000187 MAS4A015
Гребний тренажер MASTER V-100 ідеально підходить для зміцнення м'язів всього тіла. Зручне сидіння, регульовані ремені для ніг і гідравлічні амортизатори з регульованим опором забезпечують максимальний комфорт використання. Комп'ютер відображає час, кількість повторень і витрачені калорії. Пристрій ідеально підходить для домашніх тренувань
Технічний опис:
- Міцна сталева конструкція
- Механічна/гідравлічна система
- Ручне регулювання опору
- Функції комп'ютера: час, дистанція, калорії, удари
- Дисплей: LCD
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Розміри: 125 х 72 см
- Вага: 15 кг
- Стандарти: HC-EN957
- вага з упаковкою: 18,50 кг
- розмір упаковки: 14 х 33 х 124 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 15 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Із сидінням;Складані |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Показання дисплея | час, дистанція, калорії, удари |
| Розміри | 125 х 72 см |
| Розміри упакування | 14 х 33 х 124 см |
| Тип | Гідравлічні |
Информация для заказа
- Цена: 11 988,90 ₴


