
Магнітний гребний тренажер Vivo NS-RE6032
26 398,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: NS-RE6032
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гребний тренажер Vivo NS-RE6032
- Маховик: 1,5 кг
- Навантаження: 8 градусів
- Довжина руху сидіння: 98 см
- Сертифікат: CE, RoSH
- Магнітний опір
- Тримач для пляшок
- Транспортні ролики
- Розміри в розкладеному стані (довжина/ширина/висота): 1560 x 550 x 700 мм
- Розміри упаковки (довжина/ширина/висота): 1080 x 535 x 230 мм
- Вага нетто: 22,5 кг
- Вага брутто: 26 кг
- Макс. вага користувача: 120 кг
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес (кг) | 26 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Нескладані;Із сидінням |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Показання дисплея | кількість помахів веслом за хвилину, вимірювання часу, вимірювання відстані, вимірювання швидкості, вимірювання споживаних калорій |
| Розміри | (довжина/ширина/висота): 1560 x 550 x 700 мм |
| Розміри упакування | (довжина/ширина/висота): 1080 x 535 x 230 мм |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 26 398,90 ₴


