
Гребний тренажер Spartan Магнітний гребний тренажер 184 x 50 x 81 см SPARTAN
29 038,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 184 x 50 x 81 см SPARTAN
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Магнітний гребний тренажер 184 x 50 x 81 см SPARTAN
Гребний тренажер - це тренажер, який дозволяє опрацьовувати все тіло.
Дозволяє сформувати м'язи:
- ноги
- сідниці
- назад
- плечі
- озброєння
- живіт
Вправи благотворно впливають не тільки на ваш зовнішній вигляд і фігуру, а й на поліпшення фізичної форми, роботи серця, дихальної системи і працездатності організму. Прилад оснащений комп'ютером, який дозволяє контролювати такі параметри, як: кількість повторень, відстань, час і калорії. Це дозволяє спостерігати та впливати на досягнуті результати. Дана модель має систему магнітного опору і регулювання навантаження за 8-ми ступінчастою шкалою. Використання високоякісних матеріалів робить пристрій міцним і стійким.
Параметри:
- Тип: магнітний
- Розміри: 184 x 50 x 81 см
- Вага маховика: 4 кг
- Можливість складання
- Рівні регулювання: 8
- Колір: чорно-білий
- Макс. вага користувача: 110 кг
- Вага виробу: 30 кг
Особливості комп'ютера:
- кількість повторів
- відстань
- час
- калорій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spartan |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 30 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Показання дисплея | кількість повторень, відстань, час і калорії |
| Розміри | 184 x 50 x 81 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 29 038,90 ₴


