
Тренажер гребний Master MASTER V-420
27 058,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MASTER V-420
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис продукту
Магнітний гребний тренажер MASTER V-420 8592833000811 MAS4A098 Гребний тренажер MASTER V-420 є ідеальним видом для зміцнення м'язів всього тіла. Це доречне доповнення до інших форм навчання.
Технічний опис:
- Магнітна гальмівна система
- Маса колеса 3 кг
- 8 рівнів опору
- Стабільна сталева конструкція
- Зручне ПУ сідло на колесах
- Регульовані ремені для ніг
- Комп'ютер вимірює час виконання вправи, відстань, кількість повторень і споживання калорій
- Монтажні розміри 221 x 71 x 50 см
- Вага 19 кг
- Максимальна вантажопідйомність 100 кг
- Максимальний зріст користувача 190 см
- вага з упаковкою: 22,50 кг
- розмір упаковки: 46 х 116 х 28 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 19 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Показання дисплея | час виконання вправи, відстань, кількість повторень і споживання калорій |
| Розміри | 221 x 71 x 50 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 27 058,90 ₴


