Водногребний тренажер DS6203
Водногребний тренажер DS6203 - це пристрій, який зміцнює м'язи і допомагає скинути зайву вагу. Деревина, яка використовується для виготовлення гребного тренажера, є натуральною сировиною, яка не несе загрози навколишньому середовищу. Комп’ютер відображає основні функції, такі як кількість гребків, загальна кількість гребків, час, відстань, калорії. Гребний тренажер не займає багато місця і може зберігатися у вертикальному положенні. Ще однією перевагою є дуже тиха та плавна робота. Вправи на водному гребці DS6203 зміцнюють м'язи ніг, сідниць, живота, рук і спини.
Технічні дані:
- стійкість: вода
- розміри: 213 х 54 х 56 см
- LCD дисплей
- функція комп'ютера: час, кількість гребків, загальна кількість гребків, калорії, дистанція
- каркас з дерева (дуб)
- регульований простір для ніг
- ергономічне сидіння
- довжина рейки: 112 см
- діаметр резервуара для води: 56 см
- місткість бака: 20 л
- максимальна вага користувача: 110 кг
- місце для телефону, транспортні колеса
- гребний тренажер для домашнього використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DelSport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 38 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Нескладані;Із сидінням |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Показання дисплея | час, кількість гребків, загальна кількість гребків, калорії, дистанція |
| Розміри | 213 х 54 х 56 см |
| Тип | Водяні |
Информация для заказа
- Цена: 48 288,90 ₴



